بوتاکس فوری لیفت و جوانسازی فارماسی ۷تایی

140,000 تومان

کرم بوتاکس فوری و ضد پیری
30ساشه 0.3میلی لیتر.

-حاوی عصاره پلانکتون ها .

-4هفته بعد از مصرف منظم این کرم ، خطوط ریز کاملا از بین میرود و چین و چروک های پوست شروع به پر شدن و صاف شدن پوست می‌شوند .

-75%از خانم هایی که از این محصول استفاده کردند این موضوع را کاملا تایید نموده اند
این کرم مناسب انواع پوست است
-برای پوستهای حساس تست درماتولوژیک انجام شده و ایجاد حساسیت نمیکند
-با این حال قبل از استفاده برای پوست های حساس مجدد توصیه میکند یه مقدار از کرم داخله ساشه را روی بازو تست نمایید اگر علایمی از حساسیت و آلرژی مشاهده نشد از محصول استفاده نمایید .
– در هر ساشه سه دهم میل از این کرم وجود دارد و برای مناطق صورت که چین و چروک دارد مثل خط خنده لب، خط اخم و دور چشم ،و پیشانی چروک دار از این کرم استفاده نمایید 📍 برای کل صورت توصیه نمیشود 📍بعد از استفاده از کرم ،ممکن است آثار سفید رنگی روی پوست به جا بماند کافیه فقط با یه پنبه مرطوب این سفیدی ها رو آرام پاک و مجدد از این کرم استفاده نمایید. 📍کاربردهای دیگر کرم بوتاکس فوری دکتر تونا برای زیر چشم ، پف زیر چشم یا پنجه کلاغی اطراف چشم استفاده گردد📍قسمتهای از صورت که دچار چین و چروک هست خطوطی که در اثر خنده خط افتاده میشود از این کرم باید استفاده شود 📍️طریقه استفاده:
ساشه را قبل از باز کردن با انگشت کمی ماساژ دهید تا بافت کرم روان و یکدست شود این مورد برای جذب بهتر این کرم موثر است 📍سپس کمی از ساشه را باز کرده و روی منطقه مورد نظر چهار یا پنج نقطه کوچک از کرم گذاشته و با انگشت حلقه خیلی آروم رو صورت ضربه میزنید که به جذب پوست شده و ثابت می‌مانید (حدود 3-4 دقیقه ) تا خشک شود.
سپس احساس میکنید اون منطقه تعییراتی ایجاد شده است.
این کرم خیلی سریع خشک میشود پس تا خشک شدن کامل ، همون جا که ساکن هستید بنشینید حرکت نکنید، نخندید که این چین و چروک ها باز نشنوند، زمانی که کرم کاملا خشک شد کار تمام شده 📍ماندگاری این کرم حداقل 6 ساعت است
-بحثی که در مورد این کرم بوتاکس فوری مطرح و مهم است ،این است که وقتی شما به مرور زمان و مداوم از این بوتاکس ها استفاده میکنید چین و چروک ها باز خواهد شد و این موضوع کاملا طی آزمایشات مکرر بررسی و نتیجه قطعی است.
-کاره مهمی که این بوتاکس ها انجام میدهند
سنتز کلاژن را 67% در پوست ما افزایش خواهد داد و با مصرف مداوم چروک ها از بین میرود .چون پوست دوباره مشغول به کلاژن سازی میشود.
– همانطور که گفته شد در معتبرترین آزمایشگاهها تست شده پس با خیال راحت استفاده کنید

در انبار موجود نمی باشد

شناسه محصول: 1114130 دسته: برچسب: , , ,
error: راست کلیک بسته است !!