تونیک ضد لک و روشن کننده فارماسی

196,000 تومان

دکتر C.Tuna Illuminator Tonic به پوست کمک می کند رطوبت بیشتری حفظ کند و به آن تازگی بخشد. با فرمول ملایم آن، در حین نرم شدن پوست، به درخشندگی کاملاً جدید کمک می کند.

طریقه استفاده از آزمایش پوستی: روزانه دو بار، صبح و عصر استفاده شود. پنبه را با مقداری محصول مرطوب کنید و ناحیه صورت و گردن خود را به آرامی تمیز کنید.

محصولات روشن کننده دکتر سی تونا، با به کار گیری 4 تکنولوژی به درخشان شدن پوست کمک می کند. این محصولات حاوی نوع خاصی از ترکیبات قندی قابل تبدیل به گلیکوز آمینوگلاریکان ها (ماده زمینه ای پوست) است و حاوی اسیدهای آمینه، آنتی اکسیدان ها و برخی از مواد دیگر جهت بازسازی و جوانسازی پوست را داراست. این مواد در ترمیم قوی بافت همبند پوست، افزایش الاستیسیته، سفتی پوست و جوان سازی بافت ها موثر هستند. این محصولات روشن کننده دکتر سی تونا با عصاره جلبک و گل لیلیوم ماسه ای موجود، پوست را با ملایمت لایه برداری کرده و رطوبت رسانی می کند و سبب می شود درخشندگی طبیعی پوست به آن باز گردد. همچنین این محصول با کمک قدرت آبرسانی بالای جلبک، به پوست بافتی نرم و ابریشمی می دهد. در نتیجه باعث می شود پوست تان از همیشه نرم تر، لطیف تر و صاف تر شود و درخشندگی و شفافیت طبیعی خود را بازیابد.


توجه داشته باشید که تمامی محصولات فارماسی گیاهی می باشد.

تونیک ضد لک و روشن کننده فارماسی

196,000 تومان

error: راست کلیک بسته است !!