خط چشم ماژیکی آبی فارماسی

150,000 تومان

ط چشم ماژیکی رنگی فارماسی  این امکان را فراهم می کند تا خطوطی یکدست و بی عیب را برای خود ایجاد کنید. این خط چشم با نوک ماژیکی متوسط خود بدون آنکه بریزد و یا محو شود، برای مدت طولانی بر روی پلک می ماند. نوک نمدی خط چشم ماژیکی فارماسی ، بسیار راحت روی پوست پلک حرکت می‌کند و به شما کمک می‌کند که خط چشمی بی نقص را بدون قطع و به صورت یکپارچه بکشید.ماندگاری این خط چشم بسیار بالا است و در عین حال به‌راحتی، و با استفاده از آب و شوینده‌های معمولی، از روی پوست پاک می‌شود و نیازی به شیرپاک‌کن یا اقلامی از این دست ندارد.

نوک با سایز متوسط و نمدی این خط چشم نیز کم‌ترین سطح اصطکاک را با پوست شما دارد و این دلیل مهم دیگری است که کیفیت خط چشم شما را ارتقاء می‌دهدفرمولاسیون این خط چشم به‌راحتی و به‌سرعت با اکسیژن موجود در هوا ترکیب می‌شود و در نتیجه‌ی این واکنش، فرایند خشک شدن بسیار سریع طی می‌شود و خط چشم‌تان تثبیت می‌شود.خط چشم ماژیکی فارماسی، ضد آب نیست و چربی اضافه ندارد و برای همین هم تعادل چربی پوست حساس پلک را بر هم نمی‌زند و با ساختار فسفولیپیدی سبوماین پوست سازگار است.رنگدانه‌های این خط چشم به‌خوبی روی پلک می‌نشیند و از ماندگاری بسیار بالایی برخوردار است و دیگر نگران سرریز شدن خط چشم یا سیاه شدن پلک‌تان نخواهید بود.خط چشم ماژیکی فارماسی، ضمن حفظ سلامت پوست شما، زیبایی چشم شما را چند برابر می‌کند و گیرایی و جذابیت نگاه‌تان را دوچندان می‌کند.

در خط چشم را حتمآ ببندید تا در وهله‌ی اول باکتری درونش نفوذ نکند و در وهله‌ی دوم نوکش اکسید و در نتیجه سفت نشود و از عمر مفیدش کاسته نشود.خط چشم شما به‌راحتی و با آب و شوینده‌های مناسب صورت پاک می‌شود.

ویژگی ها

  •  نوک ماژیکی متوسط
  • – ایجاد خطوط نازک و ضخیم 
  • – رنگ مشکی
  • – ماندگاری و دوام بالا
  • – بدون پخش شوندگی
  • – سهولت در استفاده

توجه داشته باشید که تمامی محصولات فارماسی گیاهی می باشد.

خط چشم ماژیکی آبی فارماسی

150,000 تومان

error: راست کلیک بسته است !!