خط چشم ژله ای کاسه ای فارماسی KAJAL Eyeliner

105,000 تومان

خط چشم ژله ای فارماسی مناسب و ایده آل مصرف روزمره و کاملا سبک است که حاوی رنگدانه های فوق العاده مشکی و مات می باشد.این محصول با فرمولاسیون پیشرفته حالت خامه ای و نرم و خاصی دارد که به علت افزودنی های نرم و با کیفیت رس است.
همچنین خط چشم ژله ای فارماسی سریع خشک شده و روی پوست پخش نمی شود.دوام و ماندگاری بالایی دارد و اصلا روی پوست دچار ترک خوردگی نمی شود و باعث سفت شدن و اذیت پوست نخواهد شد.

ویژگی های خط چشم کاسه ای فارماسی

  • سبک برای مصرف روزمره
  • رنگدانه های بسیار مشکی
  • کاملا مات
  •  خشک شدن سریع و بدون ماسیدگی
  •  بدون ترک خوردگی روی پوست

توضیحات

یک خط چشم فوق العاده ضد آب که بعد از استفاده ترک نمی خورد و  اطراف چشم چین نمی اندازد.به علت ضد آب بودن با تعریق و چربی پوست شکل خود را در اطراف چشم ازدست نداده و در نور شب براق نمی باشد.فرمولاسیون بسیار نرم و ابریشمی این محصول اورجینال استفاده از آن را بسیار آسان نموده.ماندگاری بالا و ضدآب بودن این خط چشم، از ویژگی های عالی آن است.

نقطه قوت بعدی این خط چشم کارایی خوب آن روی سایه های حجم دار و بافت گونه است.به علت فرمولاسیون چسبناکی که دارد روی هر سطحی به راحتی کشیده شده و به فرم دلخواه آرایشگر شکل دهی میشود.بنابراین دیگر نیازی نیست که نگران استفاده از آن روی سایه های اکلیلی یا بافتدار باشید.از طرفی نرم و منعطف بودن این خط چشم موجب می شود حالت یکدستی و صافی آن حفظ گردد.


توجه داشته باشید که تمامی محصولات فارماسی گیاهی می باشد.

خط چشم ژله ای کاسه ای فارماسی KAJAL Eyeliner

105,000 تومان

error: راست کلیک بسته است !!