سایه چشم پلت سه تاییVICE BROWN 04

110,000 تومان

سایه چشم 3 رنگ فارماسی FARMASI محصول ترکیه، این سایه سه تایی به لطف رنگدانه های خود قابل تقدیر است و استفاده از آن آسان و سهل است. ترکیب سه رنگ هماهنگ این محصول و عدم پخش شدن آن در اطراف چشم به آنها زیبایی و عمق خاصی می بخشد و داشتن آینه کاربرد آن را آسانتر می کند.

ویژگی های محصول

قابل تقدیر 

 آینه 

استفاده آسان و راحت 

ترکیب سه رنگ هماهنگ 

بدون پخش شدن در اطراف چشم 

نکات طلایی برای کشیدن سایه چشم

۱. توجه به چین پلک یکی از مهم ترین نکات در هنگام کشیدن سایه است و بهتر است شما در قسمت چین پلک از برس مدادی استفاده نمایید سپس سایه را با کمک برس کرکی محو کنید.
۲. از سایه هایی برای کشیدن سایه چشم استفاده نمایید که برای پوست شما مناسب هستند. سایه ها در انواع مختلف نظیر کرمی و پودری و فشرده موجود هستند که از سایه های کرمی می توانید به عنوان پایه سایه پودری استفاده کنید.

۳. اگر پلک چشم هایتان افتاده است یا چشم های گودی دارید بهتر است با چشمانی باز سایه بزنید تا رنگ چین پلک هایتان به خوبی قابل مشاهده باشند.

۵. برای اینکه از ریختن سایه چشم در زیر چشم ها جلوگیری شود بهتر است قبل از کشیدن سایه چشم 3 رنگ فارماسی FARMASI روی پلک ها در ناحیه زیر چشم ها از پودر تثبیت کننده استفاده نمایید.
۶. سعی کنید برس را تمیز نمایید تا بتوانید بهترین نتیجه را در هنگام آرایش چشم هایتان بدست آورید.

7. برای کشیدن سایه چشم می توانید از برس های صاف و سفت و برس مدادی و برس سفت هلالی و برس کرکی هلالی استفاده نمایید که هر یک از این برس ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

کاربرد برس ها در سایه زدن

از برس صاف و صفت می توانید برای کشیدن سایه روی پلک بالا و زیر پلک پایین استفاده نمایید همچنین این برس می تواند سایه را به راحتی روی سطح پلک چشم ها پخش کند. از برس های سفت همچنین می توانید برای کشیدن سایه های اکلیلی نیز استفاده نمایید.

از برس های مدادی می توانید برای کشیدن سایه چشم 3 رنگ فارماسی FARMASI زیر پلک پایین استفاده کنید.

برس سفت و هلالی نیز برای کشیدن سایه و محو کردن آن کاربرد زیادی دارد و اگر شما تمایل دارید برای آرایش چشم هایتان از چند رنگ سایه استفاده کنید و انتهای آن ها را به صورت ملایم با یکدیگر ترکیب نمایید این برس کاربردی تر است.

برس کرکی هلالی برای محو کردن سایه چشم ها مناسب است و با این برس می توانید چند رنگ سایه را در کنار هم استفاده نمایید و خط های بین آن ها را محو کنید تا سایه چشم هایتان ظاهری ملایم و طبیعی تر داشته باشند.


توجه داشته باشید که تمامی محصولات فارماسی گیاهی می باشد.

سایه چشم پلت سه تاییVICE BROWN 04

110,000 تومان

error: راست کلیک بسته است !!