ژل شستشوی صورت (فیس واش) چای سبز

205,000 تومان

محصولات روغن طبیعی برگ گیاه درخت چای، از گیاهان بومی نواحی ساحلی استرالیا با نام علمی Alternifolia Melaleuca و از خانواده “مورد” است. درخت چای، درختی کوچک به ارتفاع حدود ۶ متر، با تاجی انبوه، پوستی کاغذی و به رنگ مایل به سفید است.است. گل‌های این گیاه کرکی، به رنگ مایل به سفید و با دوره رشد کوتاه هستند و برگ‌ها به شکل نوک تیز، به طول ۱۰ تا ۳۵ میلی‌متر و پهنای یک میلیمتر، صاف و بدون کرک هستند. این برگ‌ها بسیار معطر هستند و سرشار از روغنی هستند که از خواص درمانی گسترده‌ای برخوردار است و به روغن درخت چای معروف است. روغن و اسانس استخراج شده از گیاه، به صورت مایعی بی‌رنگ تا زرد رنگ، دارای بوی تند و معطر و مشابه اوکالیپتوس است و در آب، غیر محلول و در الکل، محلول است. روغن گیاه درخت چای، حاوی ترکیبات متعدد از جمله ترپن هیدروکربن‌ها، منوترپن‌ها، سزکوئی‌ترپن‌ها و الکل است و امروزه یک جزء مهم و موثر در بسیاری از دارو‌ها و محصولات مراقبت از پوست است.

برخی از مهم‌ترین خواص درمانی روغن درخت چای به شرح زیر است:
۱. درمان جوش و آکنه
۲. دفع حشرات و تهویه هوا
۳. درمان تبخال و برفک دهان
۴. درمان عفونتهای قارچی ناخن
۵. درمان شوره سر
۶. بهبود محل زخم و سوختگی
۷. درمان سندروم پای ورزشکاران
۸.درمان زگیل

چه زمانی نیاز به استفاده از این محصولات رو داریم:

زمانی که منافذ پوست آلوده شده باشد

زمانی که پوست چربی زیادی داشته باشد و دچار انواع آکنه و جوش میشود

عملکرد فیس واش درخت چای:

این محصول مخصوص پوستهای چرب و مختلط میباشد از ۱۵ سال به بالا قابل استفاده میباشد و پوست رو از آکنه پاک کرده و با جوش زدن مقابله میکند و شما پوستی بدون اکنه را تجربه خواهید کرد. این محصول پوست را تمیز و تعادل چربی پوست را کنترل میکند و کمک به از بین بردن جوشهای صورت می کند و در نهایت بدون اینکه به پوست حالت خشک شدگی بدهد، پوستی صاف و بدون چربی همراه با کنترل PH پوست هدیه خواهید گرفت در این محصولات روغن طبیعی برگ درخت چای، روغن نعنا و خاک رس استفاده شده است.

طرز استفاده:

مقداری از ژل را کف دست ریخته و کمی آب ولرم به آن اضافه می کنیم که از ترکیب آن کفی درست می شود که به صورت دورانی روی پوست صورت ماساژ داده و تمامی قسمتهای پوست را آغشته کرده و صورتتان را به خوبی تمیز کنید.

 

 

در انبار موجود نمی باشد

error: راست کلیک بسته است !!