کرم دور چشم آقایان فارماسی

80,000 تومان

کرم دور چشم Farmasi مردان با مبارزه با علائم خستگی به لطف داروهای گیاهی آن که همه دریایی میباشد ،

به شما کمک می کند تا قسمت گودی چشم را پر و چشمان شما را با جنب و جوش تر به نظر برسد. باعث آرامش و مراقبت از ناحیه چشم می شود. با انواع پوست سازگار است. این کرم فاقد بو است.

 

مراحل و نحوه استفاده کرم دور چشم

ابتدا پوست خود را تمیز کنید. بهتر است از تونر مناسب دور چشم خود استفاده کنید تا کرم دور چشم شما بهتر جذب شود و اثربخشی بالاتری داشته باشد.

سپس مقدار کمی از کرم را روی انگشت خود قرار دهید.

می‌توانید کرم را بین دو انگشت خود قرار دهید تا اگر غلیظ است کمی از غلظت آن کم شده و گرم و شل شود.

حالا با انگشت حلقه خود کرم را زیر چشمتان به صورت نقطه نقطه بگذارید دقیقا همانجایی که کمی گودتر است بین چشم و استخوان گونه‌تان. سپس سعی کنید با حرکات آرام و ضربه‌ای کرم را زیر چشم بزنید تا جذب شود.

استفاده از انگشت حلقه به این دلیل است که قدرت عضلانی کمتری نسبت به سایر انگشتان دارد و با آن فشار کمتری به پوست اطراف چشم وارد می‌شود. علاوه بر این استفاده از آن راحت‌تر است.

در صورتی که شما دارای پف چشم هستید می‌توانید با انگشت‌های خود به آرامی زیر چشم ضربه بزنید و با انگشتتان آرام از گوشه داخلی چشم به سمت گوشه خارجی آن بروید. این کار باعث افزایش گردش خون در اطراف چشمتان می‌شود و به شادابی پوست دور چشم کمک می‌کند.

یادتان باشد مصرف مقدار زیاد از کرم دور چشم در هر نوبت استفاده، باعث ایجاد پف دور چشم در روز بعد می‌شود و همینطور پوست دور چشم تحمل چربی زیاد را ندارد. پس از این محصول بیش از اندازه مصرف نکنید.

نکته‌ای که هنگام استفاده از کرم دور چشم مهم است این است که اصلا پوست را نکشید و نمالید این کار باعث شل شدن پوست اطراف چشم می‌شود. در این صورت شما نه تنها به پوست خود کمکی نکرده‌اید بلکه به آن آسیب هم رسانده‌اید.

کرم دور چشم آقایان فارماسی

80,000 تومان

error: راست کلیک بسته است !!